Ana Sayfa YaşamModa Yaz Düğünleri için Şık Abiye Modelleri

Yaz Düğünleri için Şık Abiye Modelleri

Pelin Kürekçi
0 yorum

Yazın gelişi düğünlerinden belli ediyor.. Yaz düğünlerinde şıklık yarışında siz de olmak istiyorsanız bu yazı tam sizlik 🙂

Hem sade hem renkli bir bir elbise seçiminde ilk 10’a girecek şık bir elbise ile giriş yapıyoruz. Uzun elbise modelleri bu yazın favorisi olduğunu unutmayın hanımlar. Kollarınızı açıkta bırakan ve bu elbisenin en büyük tamamlayıcıları ise aksesuarlar. Çok abartıya kaçmayan bir çift küpe ve bileklik ile elbisenizi şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca ayakkabı seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Kıyafeti çok boğmayacak açık bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Dantelli modeller prenses stiline sizce de çok yakışmıyor mu? Yarım kol elbisenizin içinde adeta melek gibi görüneceksiniz. Uzun elbise seçimlerinde saçlarınızın şekillendirilmesi aşamasında elbisenizin yaka kesimine dikkat etmeniz gerekir. Eğer kapalı bir yaka elbise tercih ediyorsanız saçlarınızı topuz yapmanız en iyisi. Hem sizin güzelliğiniz hem elbisenin güzelliği daha ne olsun:)

Bu sene pastel renkleri de unutmamak lazım. İddialı bir görünüş için pastel bir renk yerinde bir dekolte yeter de artar bile… Uzun eteklerde açık açık ayakkabı seçmeni daha ideal olacaktır. Derin yırtmaçlı elbiselerinizde belki aksesuar olarak şık bir halhal da tercih edebilirsiniz. Fıstık yeşiline artık bir şans vermenin zamanı gelmedi mi?

Prensesler artık biraz daha seksi olmanız gerekmiyor mu? 🙂 Yerinde dekolteler her zaman sizi ilgi odağı yapacaktır. Tamamlayıcı aksesuarlarınızı özenle seçmeyi ihmal etmeyin. Pudra rengi demek saflık güzellik demek bunu mutlaka iyi kullanın ve iyi bir elbise içinde duruşunuzu daima dik tutun.

Son zamanların en iyi çıkış yapan rengi olarak moru gösterebiliriz sanırım. Uzun elbise abiyelerde mor gerçekten bir başka duruyor. Göğüs dekolteli bu şık elbise içinde saçlarınızı omuzuna dökmek ise harika bir dokunuş olacaktır. Elbise seçimlerinde artık siyah yerini yavaş yavaş renklilere bırakıyor.

Siyah demişken tabi siyah rengin asaletini de unutmuyoruz. Siyah tam bir kurtarıcı aynı zamanda asil. Omuzları açık bırakan kesimler de bu yıl oldukça fazla tercih ediliyor. Şık aksesuarlar ve taşlı bir çantayla şıklık yarışında siz de yerinizi alın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın