Ana Sayfa GündemMagazin Kakül Modelleri 2019

Kakül Modelleri 2019

Önce Bilgi
0 yorum

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi önümüzdeki sezonlarda da kakül modası kendisini göstermeye devam edecek gibi görünüyor. Modern kaküllü saç kesimleri ile siz de kendiniz için bir değişiklik yapabilirsiniz. Doğru kesim ve doğru kakül kullanımı ile güzel görünmeyecek kadın yoktur. Hem havalı hem de çok moda! “Saçımı değiştirmek istiyorum” diyorsanız ve bu değişimin de çok radikal olmasından çekiniyorsanız işte size kaküllü saç modelleri!

Kakül Modelleri Hangi Yüze Yakışır?

Kakül kestirmeye karar veren her kadının aklına ilk gelen sorulardan biri “bana kakül yakışır mı?” olmaktadır. Öncelikle bilmelisiniz ki hangi yüz tipine sahip olursanız olun kaküllü saç kesimleri size enerjik, genç ve dinamik bir görünüm sağlayacaktır. Yuvarlak yüze kakül kestirecekseniz gözlerinize kadar katları uzanan bir model tercih etmelisiniz. Yandan kakül modelleri sizin için oldukça uygun! Kare yüze bu saç modellerinde ise alnı tamamen kapatan önden kesimleri tercih edebilirsiniz. Oval yüzlüler kakül konusunda çok şanlı diyebiliriz! Çünkü her kakül modeli oval yüze gider.

Uzun Kaküllü Saç Modelleri

Uzun saçlarınızı kestirmeye kıyamıyor ama aynı zamanda da modern görünecek bir değişiklik yapmak istiyorsanız uzun saça kakül modellerini düşünebilirsiniz. Uzun kaküllü saçınız varsa kaküllü topuz modelleri ile hem günlük hayatta hem de özel davetlerde şık, bakımlı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Kaküllü saç örgü modelleri de uzun saç için uygulanacak en iyi alternatiflerden biridir. Özellikle düz uzun kaküllü saç modelleri uzun kesimde çok çekici ve iddialı bir görünüm sağlar.

Kısa Kahküllü Saç Modelleri

Kısa saça kakül hem çok yakışır hem de çok pratik bir kullanım sağlar. Hele de yaz aylarında yıka çık saçlar isteyenler çok iyi bir seçim olacaktır. Özellikle saçınızı yapacak çok vaktiniz yoksa katlı ve kaküllü kesimler ile yapılmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Eğer minyon bir yapınız varsa kısa kaküllü saç stilleri tam size göre! Kakülün en yakıştığı saç kesimlerinden biri kısa ve katlı, hacimli kesimlerdir. İster yandan ister önden farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Kaküllü Türk Ünlüler

Gülben Ergen
Aslı Enver
Serenay Sarıkaya
Tuba Büyüküstün

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın