Ana Sayfa Teknoloji Avast Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Avast Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Önce Bilgi
0 yorum

Avast güvenlik açısından önemli olabilir ama bazı bilgisayarlarda sorun çıkarabiliyor. Program kaldır bölümünden de Avast’ı kaldırmanız mümkün değil? Peki bilgisayarınızdan Avast Kaldırma işlemi Nasıl Yapılır? Hangi Programla Avast silinebilir?

Avast kaldırma sorunu, Avast kullanıcılar için büyük bir sorun haline gelmiş durumda. Bir program indirince otomatik ileri ileri deyince bir bakıyorsunuz program pcnize kurulmuş bile.. Farkında olmadan bazen bilgilsayara da kurulabiliyor. Biz de a Avast nasıl silinir ve Avast kaldırma prosedürü nasıl olur gibi soruların çözümlerini aktaracağız.

Reklamlar

Avast Nedir?

Avast uzun zamandır kullanılan bir antivirüs yazılımıdır. Gerçek zamanlı güvenliği sağlamak amacıyla arka planda çalışan Avast, bazen bilgisayarınızda performans sıkıntıları çekmenizi de sağlayabilir.. Free yani ücretsiz versiyonu olduğu gibi, ücretli bazı özelliklerin olduğu paketler de mevcut.

Avast Nasıl Silinir?


Bilgisayarınızdan program ekle kaldır bölümünden Avast’ı kaldırmayı denediyseniz, Avast kaldırılmadığını, silinmediğini göreceksiniz. Bunun sebebi Avast kaldırma işlemini yaparken kendisine yeni ve küçük bir işletim sistemi oluşturuyor.

Avast Kaldırma Aracı ile Avast nasıl Kaldırılır?

Avast nasıl kaldırılır? program için özel bir yazılım ile kısa sürede Avast kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avast’ın üreticilerinin ürettiği Avast kaldırma programı “Avastclear” programını kullanmanız gerekiyor. Şimdi aşama aşama nasıl kaldırılacağınız akatralım:

https://www.avast.com/tr-tr/uninstall-utility öncelikle bu siteden programı indirin.

Programı kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

Güvenli modda açılan bilgisayarınızda aşağıdaki gibi bir görsel ekrana gelecek:

“Unistall” seçeneği ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda Avast programının kaldırılmış olduğunu göreceksiniz.

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın